אימון אישי

החיים הם דינאמיים, מורכבים ורצופים בצמתים, התלבטויות ושינויים רבים לאורך חיינו. יש שינויים איתם אנחנו מתמודדים בצורה טובה. יש שינויים שאנחנו מתקשים או לא מסוגלים לעבור ללא תמיכה.

ישנם שינויים שקורים לנו כגון:

פיטורין, פרידה, הריון ולידה, שינויים במקום העבודה. בעיות חברתיות, השתנות פתאומית של מערכות יחסים, נפילה למצב כלכלי קשה.

וישנם שינויים שהיינו רוצים להביא אל חיינו כגון:

למצוא עבודה אחרת, להרוויח יותר, למצוא זוגיות אוהבת, לעבור דירה, להיות הורה טוב יותר, לצאת ממערכת יחסים שלא טובה לי, ללכת ללמוד, לרזות, לקבל קידום, להפוך לעצמאי, להיות אסרטיבי, להרגיש טוב יותר, להיות רגוע, להרגיש ביטחון.

ניהול השינוי

פעמים רבות ההרגלים שלנו, דפוסי ההתנהגות שלנו, חוסר ידע או מגוון של מכשולים אחרים עוצרים מבעדנו לנהל את השינוי בצורה טובה ולהשיג את מה שאנחנו רוצים באמת. שינוי שלא מנוהל נכון יכול בקלות לסחוף אותנו ואת החיים שלנו למערבולת רגשית שאין לנו בה שליטה בעוד כאשר השינוי מנוהל נכון נרגיש שאנחנו שולטים במצב ומנהלים את הסיטואציה ולא היא אותנו.

אימון אישי הוא קודם כל תהליך חיובי וממוקד מטרה הנותן הכוונה וכלים שיעזרו בניהול השינוי ויביאו לתוצאות הרצויות. שיטת האימון התנהגותי קוגניטיבי בה אני עובדת מבוססת על תהליך קצר מועד ועוסקת בשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות ובתרגול ההתנהגות החדשה אותה אנו רוצים להטמיע.

התהליך מתבצע באמצעות שיחות שבועיות, לאורך מספר חודשים ומיועד לכל מי שרוצה לשנות ולקבל תוצאות אחרות בחייו ומוכן לעבוד בשביל זה.